KONST / Litografier / Färglitografi 14098342
nr 1409 8342
Marika Lang
(f. 1961), Sverige
Färglitografi, "Cosmopol". Signerad, numrerad 73/170. Motivet: 56x40 cm, yttermått inklusive ram: 77x56 cm
Kondition: saknar glas
Marika Lang, född 1961 i Göteborg, svensk målare, grafiker och illustratör.
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 2 augusti 2021
kl 20:52:04
100 kr
200 kr
250 kr
Marika Lang
Läs mer om Marika Lang